Prowadzisz bloga? Firmowego a może swojego osobistego? Nie ważne, na jaki temat go prowadzisz, może, być to kulinarny a może być podróżniczy, ale warto by było trochę z niego zarobić niż tylko płacić za hosting i inne elementy, które trzeba opłacić takie jak:

  • Copywritera.
  • Hosting.
  • Zdjęcia z banków zdjęć.

I wiele więcej. Wszystkie koszy pochodzące z Twojego bloga są Twoją indywidualną sprawą. Nie każdy musi umieć dobrze pisać czy przerabiać zdjęcia, dlatego mają większe wydatki niż inni.

Dobrze, ale wróćmy, do tematu zarobku na bloga właśnie dziś przedstawimy, Tobie jak zarabiać na blogu. 3 skuteczne sposoby, które pomogą w uzyskaniu dodatkowego pasywnego źródła, jakim jest prowadzenie bloga. Zaczynajmy.

Pierwszym sposobem na zarobek na blogu jest umieszczanie banerów reklamowych z Google Ad sense.

Jednak przed włączeniem owego sposobu, musisz uzyskać dość spory ruch na stronie, by odczuć lekkie zarobki z tego właśnie sposobu. Dlatego, też jest on zalecany dopiero przy rozwiniętym blogu.

Drugim sposobem na zarobek na blogu jest sprzedawanie własnych produktów takich jak e-kurs e-book czy też inne usługi a może produkty sprzedażowe.

Jednak ten sposób też jest dopiero przy rozwiniętym lekko blogu, ponieważ po co oferować usługi przy znikomym zasięgu.

Sposobem na zarobek na blogu są to linki afiliacyjne, polegające na polecaniu produktu usługi innej firmy.

Dostajesz za to pieniądze właśnie z owej firmy + prowizje za sprzedaż usługi produktu, najwięcej zarobisz na tym przy owych produktach z marki finansowych.

Pamiętaj, by wdrążyć te owe 3 sposoby, na zarobek na blogu musisz mieć codziennie nowe posty, a zarazem uzyskania większego ruchu na swojej stornie minimum 2500 tysiąca wejść w danym miesiącu, także do roboty i włącz dodatkowy sposób na zarobek!